Escola Futbolu to klub piłkarski dla dzieci od 6 roku życia. Trenujemy w Pruszczu Gdańskim, Rotmance i Juszkowie.

Kompleksowa opieka nad rozwojem zawodnika i profesjonalne treningi pomogą podnieść umiejętności piłkarskie i motoryczne dziecka.

Escola to po portugalsku szkoła, dlatego dzieci poza zajęciami ściśle związanymi z piłką nożną będą miały zajęcia z gimnastyki, judo, treningu bramkarskiego oraz języka hiszpańskiego.

Wszystkie zajęcia są dostosowane do wieku dzieci.

Poza tym wiele wydarzeń integracyjnych: obozy, turnieje, sparingi, dzień dziecka, mikołajki i coroczny turniej organizowany przez nasz Klub.

Chcielibyśmy stworzyć rodzinną atmosferę, by czas spędzony w naszym Klubie był najpiękniejszym okresem w życiu każdego dziecka.

Zapraszamy wszystkie dzieci które chcą ciekawie oraz sportowo spędzić czas, a wkrótce nasza oferta rozszerzy się o sekcję dziewczynek.

W naszym Klubie najważniejszy jest uśmiech dziecka i radość z uprawiania piłki nożnej.

Talent ma każdy, trzeba tylko dać mu szansę…