Deweloper Inpro sponsorem Escoli Futbolu

Bardzo miło jest nam poinformować, że sponsorem naszej Szkółki w 2017 roku została firma deweloperska – Inpro. Dzisiaj w obecności właściciela Escoli Futbolu – Jakuba Karwat i przedstawiciela firmy Inpro – Pani Darii Borkowskiej została podpisana umowa o współpracy.


Grupa Inpro istnieje od 1987 roku i w ciągu 30 lat swojej działalności uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich w Polsce, szczególnie na rynku trójmiejskim. Priorytetem Inpro jest doskonała lokalizacja projektów i nacisk położony na wysoką jakość wykonania. Dostosowanie oferty do wymagań klientów sprawiło, że Inpro znalazło się wśród czołowych deweloperów w Trójmieście ze względu na liczbę sprzedanych mieszkań. O wartości firmy świadczą przyznane nagrody: 2016 rok – Złoty Płatnik, Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa, Pomorska Nagroda Jakości; 2015 rok – Gepard Biznesu, 2013 rok – Gazela Biznesu.
Dzięki wsparciu z firmy Inpro Escola Futbolu zakupi między innymi specjalistyczny sprzęt do treningu piłkarskiego oraz zorganizuje turniej Inpro Cup w czerwcu. Jesteśmy szczęśliwi, że udało pozyskać się nam tak wartościowego partnera, a na pewno owocna współpraca przyniesie korzyści obu stronom. Cieszymy się, że zaufali nam najlepsi ! DZIĘKUJEMY FIRMIE Inpro S.A.
www.inpro.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *