50 dzieci w 50. dzień działania naszego klubu!

Za nami pierwsze zwycięstwa i puchary, pierwsze porażki i łzy, nowe znajomości, nowe emocje, nowe zajęcia, ale dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla naszej Szkółki ponieważ mamy mały duży jubileusz . 🎉🎉 Dlaczego ?

Adam, Adrian, Alex, Antek, Bartek, Bartek, Bartek, Bartek, Bruno, Dawid, Dawid, Dominik, Filip, Franek, Gracjan, Grzesiu, Hubert, Igor, Igor, Jacek, Jakub, Kamil, Konrad, Konrad, Konrad, Krystian, Marcel, Marek, Marlena, Mateusz, Mateusz, Michał, Mika, Miłosz, Nikodem, Nikodem, Nikodem, Olek, Olek, Oliwer, Oskar, Rafał, Stasiu, Szymon, Szymon, Tomek, Tymon, Wiktor, Witek, Wojtek…
to są imiona naszych wszystkich zawodników – od dzisiaj trenuje już w naszej drużynie 50 dzieci w 4 rocznikach w… 50 dzień działania naszego klubu Przypadek ? Czekamy na 100, potem na 500, a może 1000 dzieci trenujących w Escoli Futbolu. Mocno w to wierzymy, a Wy?
Dziękujemy naszym Zawodnikom, Rodzicom oraz Trenerom za zaangażowanie w pracę i funkcjonowanie Szkółki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *